skip to Main Content

Ağır Hizmet Açılı Vana üreticisi olan ve Maden-Rafineri sektörlerine sunduğu genel mühendislik çözümleri, aşınma dayanımlı özel malzeme imalatları, müşteriye özel tasarım ve proses çözümleri ile öne çıkan Caldera Engineering ‘in Türkiye Yetkili Satış ve Onarım Merkezi olarak müşterilerimize çözüm ve hizmet sunmaktayız.

 

Ürettiği kaliteli bentoniti başta döküm sektörü olmak üzere sondaj, inşaat ve kimya sektörlerinin hizmetine sunmaktadır. Çanbensan, her sektörün farklı ihtiyaçları için yeni ürünler geliştirip ürün gamını büyüterek müşteri istek ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamıştır. Çanbensan’ın Yatırım ve Ar-Ge danışmanlığını yürüten firmamız ayrıca bayisi olarak Türkiye’deki ve yurtdışındaki müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

 

Anahtar teslim Mineral Proses Tesisleri kurmakta ve Maden, Çimento, Enerji Endüstrileri için kırma, eleme, öğütme, separasyon ekipmanları üretmektedir. Ersel Ağır Makine’ye Yatırım ve Ar-Ge konularında danışmanlık desteği sağlayan firmamız ayrıca Ersel Ağır Makine’nin bayisi olarak müşterilerimize çözüm ve hizmet sunmaktadır.

 

Ağır Hizmet Küresel Vana üreticisi olan ve Maden-Rafineri-Petrokimya-Enerji sektörlerine özel İzolasyon vanaları, Vent vanaları, Drain vanaları gibi birçok alana çözüm sunan ayrıca müşteri ihtiyacı doğrultusunda özel vana tasarımı ve üretimi yapan Mogas’ın Türkiye Yetkili Satış ve Onarım Merkezi olarak müşterilerimize kesin çözüm ve hızlı hizmet sunmaktayız.

 

Elektro-Hidrolik aktüatör ürünleri ile küresel vana, açılı vana, plug vana, sürgülü vana ve birçok farklı vana tipi için uygulama alanına sahip olan Rexa, ürünlerin ağır koşullar altında bile son derece kararlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Rexa’nın Türkiye Yetkili Satış ve Onarım Merkezi olarak bütün hizmetlerini müşterilerimize hızlı bir şekilde atölyemizde ve sahada hizmet olarak sunmaktayız.

 

Sızdırmazlık alanında sektöre hizmet eden firma, spiral sarımlı conta, metal conta, yarı metal conta, yumuşak kesim contalar, yumuşak salmastra, mekanik salmastra gibi çok geniş ürün gamı tedariki ile beraber egzotik metal ürünlerin imalatı ve tedariki konusunda sektörde adını öne çıkarmıştır. Sızdırmazlık elemanları ve egzotik malzemelerde güvenilir imalatçı ve tedarikçimizdir.

Back To Top