İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

MOGAS

Müşterilerimize yetkili bir onarım merkezi ve satış sorumlusu olarak; Ağır Hizmet Küresel vanaları için satış ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

➡MOGAS⬅

Caldera Engineering

Müşterilerimize yetkili bir onarım merkezi ve satış sorumlusu olarak; Ağır Hizmet açılı vanaları için satış ve onarım hizmetleri sunmaktayız.


➡Caldera Engineering⬅

Ersel Ağır Makine

Ersel Ağır Makine Sanayi, anahtar teslim Mineral Proses Tesisleri kurmakta ve Maden, Çimento, Enerji Endüstrileri için ekipmanlar üretmektedir. AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerinin sürdürebilirliğini misyon edinen şirketimiz, madencilik sektörüne yönelik daha büyük güç ve ebatlarda değirmen ve ekipmanların imalinin yanı sıra, ülkemizin dışa bağımlılığını azaltacak yerlileştirme faaliyetlerine yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

➡ERSEL⬅

REXA

Rexa Maden, Enerji, Su artıma, Petrol gibi farklı sektörlere aktuatör üretimi yapmaktadır. Hidro-elektrik aktuatörleri ile yüksek verim, kalite sağlamaktadır.


➡REXA⬅

WCIS

Müşterilerimize Türkiye bölgesi yetkili satış temsilcisi olarak WCIS Avustralya'nın ürünlerini sunmaktayız.

➡WCIS⬅

ÇANBENSAN

Türkiye'nin en büyük bentonit rezervine sahip Ankara Kalecik bölgesi bentonit yataklarını işletmek amacı ile 1988 yılında kurulmuştur. Çanbensan ürettiği kaliteli bentoniti başta döküm sektörü olmak üzere sondaj, inşaat ve kimya sektörlerinin hizmetine sunmaktadır.

➡ÇANBENSAN⬅