Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

CleanRoom

ISO 7 Class 10000 sertifikalı Cleanroom hizmetimiz ile ürünlerin detaylı O2 free temizliği ile bütün kirlerinden arındırıldıktan sonra özel olarak paketlenir.

Egzotik Kaynak

Opak madencilik olarak 900 m²'lik atölyemizde müşterilerimize Titanyum, SuperDuplex, StainlessSteel kaynakğı hizmeti vermekteyiz.

HidroTest, Kalite Kontrol

Opak Madencilik olarak müşterilerimize ürünlerin sızdırmazlık testi için HidroTest ve Kalite Kontrol hizmeti vermekteyiz.

Kumlama, Yüksek aralıklı hidrolik tork

Opak madencilik olarak 900 m²'lik atölyemizde müşterilerimize istenilen özelliklerde talaşlı imalat, parçalara kumlama ile temizleme, parçaların delimi ve yüksek aralıklı hidrolik tork hizmeti vermekteyiz.

Mühendislik Hizmetleri

Maden tesislerinin kurulumu ve ekipmanları hakkında danışmanlık hizmeti. İş ortaklarımız ile birlikte  proje hazırlama hizmeti vermekteyiz.

O2 Cleaning

ISO 7 Class 10000 Temizoda içerisinde oksijen hatlarında kullanılan vanaların özenli temizliği yapılmaktadır. En ufak kirlilik ile büyük bir tehlike yaratabileceği için oksijen hatlarında kullanılan bu vanaları sırası ile;

- Ön yıkama ile vana üzerinde bulunan kirleri kabaca temizlenir.

- Ultrasonik Yıkama Makinası ile kabaca temizlenmiş vanalar sonik titreşimlerin yardımı ve özel yıkama sıvısı ve arıtılmış su ile  detaylı temizleme yapılır.

-  Yıkama sonrası kurutma tankında arıtılmış sıcak hava ile vanalar kurutulduktan sonra, Blacklight ile detaylı kir kontrolü yapılır.

- Temizlik ve kontrol bittikten sonra, özel paketleme ürünlerimiz ile temizoda içerisinde paketlenerek  temiz bir şekilde oksijen hatlarında kullanıma hazır hale getirilir.

Yatırım Danışmanlığı

Maden sahaları için yatırım danışmanlığı hizmeti

Yetkili Bakım ve Tamir Servisi

MOGAS ve CALDERA ürünlerinin , maden sektöründe bulunan REXA ürünleri için bakım, tamir ve kontrol hizmetleri.